28 Temmuz 2013 Pazar

I HEAR YOUR VOİCE...%100 TAVSİYELİ himmel hümBaş rollerde oynayan iki yakışıklı erkekde aslında Secret Garden'dan tanıdığımız kişiler. Lee Jong Suk ve Yoon Sang Hyun. Bayanları soracak olursanız ilk defa görüyorum. Ama görür görmez ikisinide rollerine çok yakıştırdım.

Dizi zamanımızdan 10 yıl öncesine ait bir kaza ile başlıyor.Park Soo Ha ve babası arabayla yolda giderken bir tır onlara çarpıyor. Bu tırın şöförü ise intikam yemini etmiş olan Min Joon Guk. Çarptığı kişilerin hala ölmediğini gören bu iğrenç, pis (içimden sövmek geliyo napıyım) Min Joon Guk arabadan inerek küçük Soo Ha nın gözleri önünde babasını linç ederek öldürüyor.Bu olayın iki şahidi var. Sizce kimler? Doğru tahmin başroldeki bayan oyuncularımız Jang Hye Sung ve Seo Do Yeon. İşte kader yine ağlarını örmeye başladı.

Bu arada önemli bir şeyi unutuyordum neredeyse. Park Soo Ha bu olaydan sonra insanların gözlerine bakarak ne düşündüklerini duyabiliyor.

Kaderlerinin birleştiği asıl yer mahkeme... Babasının katili mahkemede tam suçsuz bulunacakken Jang Hye Sung'un şahitliği ve çektiği fotoğraf sayesinde Min Joon Guk hapse giriyor ve 10 yıl sonrası için intikam yeminleri ediyor.

Park Soo Ha kendisini kurtaran bu sevimli kıza bir söz veriyor... "Seni koruyacağım."

10 yıl sonrasında 9 yaşındaki Park Soo Ha büyümüş 19 yaşında herkesin zihnini okuyan bir lise öğrencisi olmuştu.
10 yıl sonrasında başı hep dik olan Jang Hye Sung bir kamu avukatı olmuştu.
10 yıl sonrasında şahitlik yapmaya dahi korkan Seo Do Yeon bir savcı olmuştu.
10 yıl sonrasında içi intikamla dolu olan Min Joon Guk tahliye olmuştu.

Diğer avukat Cha Kwan Woo ise olaya sonradan girenlerden ama onun da zamanla Avukat Jang 'a aşık olması kader ağına takıldığı anlamına geliyor.

"O günden beri, benim dünyamda iki tür ses yankılanıyor. Biri herkesin duyduğu sesler, diğeri ise sadece benim duyabildiğim sesler..."Park Soo Ha ilk aşkı olan ve babasının katilinin cezasını çekmesini sağlayan Avukat Jang'ı her yerde arar. En sonunda tesadüf eseri karşısına çıkar avukat. İlk izlenimleri Soo Ha için hayal kırıklığıdır. Ancak sonra bu kadına ölesiye bağlanacak...Bu kamu avukatlarının durumuna gelelim bir de... Kimsenin istemediği, suçsuz bulunma şansının %1 olduğu durumları birlikte çözmek için bir takım olacaklardır. Daha sonra bu ikili bir aşk üçgeni ya da dörtgeni diyelim herneyse ona düşecek.
İşte böyle.
Bu arada Secret Garden da Lee Jong Suk ve Yoon Sang Hyun u hatırlamayanlara bu: 
Lee Jong Suk 'un rolü bir gaydi. Yoon Sang Hyun ile bu konu hakkında konuşuyorlardı hep ve Yoon Sang Hyun sürekli kendii Lee Jong Suk ile kıyaslayıp onu kıskanıyordu.

0 yorum:

Yorum Gönder