14 Temmuz 2013 Pazar

SAKIN YAKALANMA!!! CİTY HUNTER HER YERDE... himmel hüm


City Hunter...Şehir avcısı... İlk başlarda bu diziyi izlememeye karar vermiştim.
Ama daha sonra sadece ilk bölümünü izleyip hemen kararımı değiştirdim...Aman
Allah'ım!!! Ne güzel bir diziydi bu...Şimdi gelin beraber gözden geçirelim diziyi.
Dizinin başrol oyuncusu Lee Min Ho...Bu dizide inanın diğer tüm oynadığı dizidekilerden çok farklı bir tarza ve çekiciliğe sahip..Dizideki adından bahsetmek istemiyorum. Çünkü sürekli isim değiştirdi ama Kore'deki ismi Lee Yoon Sung..
Diğer başrol oyuncumuzda Park Min Young...Big Bang'in Haru Haru klibinde izlemiştim. Gerçekten güzel bir kadın. Dizideki adı çok hoş: Kim Na Na...
Başrol olmasada sık sık göreceğiniz iki kişi daha var. Birisi Savcı Kim Young Joo , diğeride Steve Lee .
Dizinin konusu zamanında vatanı için canını ortaya koyan 21 askerin Kuzey Kore topraklarına girip orada bir miktar düşmanı öldürdükten sonra Güney Kore'nin bu askerlere ihanet etmesi üzerine kuruludur. İhaneti yapan üst düzey 5 kişidir. Bu ihanet sonucu 21 askerden 20'si ölmüş, biri sağ kalmayı başarmıştır.(Bu kişi Steve Lee yani Lee Jin Pyo dur) Daha sonra intikam yemini eden Lee Jin Pyo ölen askerlerden yakın arkadaşının çocuğunu annesinden çalar ki bu kişi Lee Min Ho'nun oynadığı karakter Lee Yoon Sung. Bu çocuğa babasının intikamını aldırmak için onu eğitir.

28 yıl sonra Lee Youn Suk Kore'ye dönerek intikamına başlar.Kore'ye geldiğinde MIT'iden mezun olarak döner ve Kore'nin iletişim merkezinde işe başlar. İşte başkanın korumalarından eski judocu Kim Na Na'yala tanışır ve asla aşık olmaması gerekirken ona aşık olur. Daha sonra tek tek intikamını almaya başlar. Bu intikamlarn yanı sıra aşkını korumaya çalışır, annesini bulur ve daha neler neler.



Her bölümde heyecanın son safhada olduğu bu diziyi bu kadar yüzeysel anlattığıma bakmayın. izlerseniniz ne demek istediğimi anlarsınız. Ama o son bölüm neydi yaaa??? Öldüm öldüm dirildim...




2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ben melek gerçekten çok merak ettim şimdi diziyi hemen izlemeye başlamak istiyorum. bi şey merak ettim himmel hüme gitsin bu soru himmel gökyüzzü demek ama hüm ne??? merak :)

himmel hüm dedi ki...

hmm cevap vermekistemesemde hüm ismimin kısaltılmış ismi :) kesinlikle öneririm izlemeni

Yorum Gönder