14 Ekim 2013 Pazartesi

YENİLER


Bu sıralar Kore'nin yeni dizileri çıkardığı aylar. Bakalım yeni çıkan dizilerimiz neler.

Tabi ki kadrosu belirlendiğinden beri merakla beklediğimiz The Inheritors.Ben henüz izlemeye başlamadım. Çünkü henüz yayınlanmaya başlayan dizilere başlarsam o yeni bölüm için beklenen bir hafta ömrümden 10 yıl gibi gidiyor.

Ama şöyle bir tanıtım yapabilirim: Zengin oğlan fakir kız ilişkisi olduğunu biliyorum. Ve aşk üçgeninin kız, oğlan ve oğlanın üvey kardeşi arasında olduğunu tahmin ediyorum. Daha çok bilgi için tık tık. 
Benim en sevdiğim kızlar FNC Kızları. Yani AOA grubu. Daha yeni bir grup. Bir seneden biraz fazladır. AOA Black'den sonra AOA White olarak dönmeleri beni sevindirdi. Şarkılarını tavsiye ederim. Bu arada grubu daha yakından tanımak isteyenler tık tık.

En son yayınladıkları MV bende yine heyecan uyandırdı. AOA-Confused.
Danslarını özellikle çok beğendim. Bu kızlar çok tatlı ya.

Bu klipte hoşuma gitmeyen Youkyung yok burada. Dansetmiyo diye enstürmansal kısım niye yapmıyorsunuz????

Henüz yayınlanmadı ama merakla beklediğim bir film var. No Breathing. Bu filmi gerçekten çok merak ediyorum.

Bu filmin konusu her zamankinden daha farklı. Film yüzücülerin hayatını yarışlarını konu alıyor.Woo Sang ( Lee Jong Suk) milli bir yüzücüdür ve daima birincidir.Won Il (Seo In Guk) yetenekli bir yüzücüdür ama spor yapmayı bir süre önce bırakır. Ancak beklenmedik şekilde tekrar yüzmeye döner. Bu ikili arasındaki rekabet işte burada başlıyorç Anladığım kadarıyla bu rekabet aralarındaki dostluğu güçlendiriyor. Yalnız bir sorun araya giriyor. Tabi ki bu faktörün ne olduğunu az çok tahmin edebiliyorum. Bir kız.

Biraz gerilerde kalmış olsa da bir primadonna olarak bunuda yazmalıyım. FT Island'ın yeni albümü "Thanks To".


Eylül'de çıkış yaptı bu albüm. Bu albüm aynı zamanda Japonya'da birinci sıraya çıktı bir hafta içinde. İşte çıkış şarkısı Memory sizlerle...


2 yorum:

Primaginative dedi ki...

The Inheritors* birleşik ^^

himmel hüm dedi ki...

:) yakalanmışım hemen düzeltiyorum saol

Yorum Gönder