13 Temmuz 2013 Cumartesi

Küçük Yalanlar... Büyük Kayıplar... - breath*glc

0 yorum

Bazen ufak küçük yalanlar söylemek gerekebilir. Onları söylerken ne kadar acı çeksek de karşımızdaki kişinin mutlu olmasını istemek bu acıyı hafifletir. Biliriz, en sonunda bu küçücük beyaz yalan da ortaya çıkacak ve daha da büyük acı çekmemizi sağlayacak. Ama bir farkla bu sefer tek değilizdir. Karşımızdaki kişinin de acı çekmesine neden olmuşuzdur. Bir an onun mutlu olacağını düşünmüş yalanlımızı söylemişizdir. Ama sonunu düşünmek hiç aklımıza gelmemiştir. Bizim istediğimiz küçük yalanla bile olsa onun mutlu olmasıdır. Mutlu olmasını istemek neden kötü bir şey olsun ki? Hem onun

Bence Arkadaşlık.... himmel hüm

6 yorum
Bazen kendimi sorguluyorum. Acaba gerçekten iyi bir arkadaş , iyi bir insan mıyım?
Tabii bunun cevaplarını kendim vermem mümkün değil. Böyle çok bencilce olur bence... Onun yerine arkadaşlarımla nasıl vakit geçirdiğimi değerlendiriyorum. Bunları sizle paylaşmak istedim.

AŞK YAĞMURUNA YAKALANMAK...LOVE RAİN... - himmel hüm

1 yorum

Gerçek aşkı yaşamamış olmama rağmen Love Rain bana bu aşkın ne demek olduğunu gösterdi. Love Rain'e başladığımda Jang Geun Suk'u tanıyamamıştım. Ama 70'lerdeki haline de aşık olmadım değil ^_^ Love Rain'de en çok hoşuma giden baş karakterlerin önce anne ve babalarını canlandırıp sonra asıl hikayeye dönmeleriydi.
Asıl hikaye demişken Jang Geun Suk'un tarzı muhteşemdi!!!! Benim prensim işte daha ne bekliyordunuz :) Ama şöyle bi durum da var Im Yoon Ah 'da gerçekten çok iyiydi. Onun gülüşünü çok beğeniyorum.