14 Temmuz 2013 Pazar

SAKIN YAKALANMA!!! CİTY HUNTER HER YERDE... himmel hüm

2 yorum
City Hunter...Şehir avcısı... İlk başlarda bu diziyi izlememeye karar vermiştim.
Ama daha sonra sadece ilk bölümünü izleyip hemen kararımı değiştirdim...Aman
Allah'ım!!! Ne güzel bir diziydi bu...Şimdi gelin beraber gözden geçirelim diziyi.
Dizinin başrol oyuncusu Lee Min Ho...Bu dizide inanın diğer tüm oynadığı dizidekilerden çok farklı bir tarza ve çekiciliğe sahip..Dizideki adından bahsetmek istemiyorum. Çünkü sürekli isim değiştirdi ama Kore'deki ismi Lee Yoon Sung..
Diğer başrol oyuncumuzda Park Min Young...Big Bang'in Haru Haru klibinde izlemiştim. Gerçekten güzel bir kadın. Dizideki adı çok hoş: Kim Na Na...
Başrol olmasada sık sık göreceğiniz iki kişi daha var. Birisi Savcı Kim Young Joo , diğeride Steve Lee .
Dizinin konusu zamanında vatanı için canını ortaya koyan 21 askerin Kuzey Kore topraklarına girip orada bir miktar düşmanı öldürdükten sonra Güney Kore'nin bu askerlere ihanet etmesi üzerine kuruludur. İhaneti yapan üst düzey 5 kişidir. Bu ihanet sonucu 21 askerden 20'si ölmüş, biri sağ kalmayı başarmıştır.(Bu kişi Steve Lee yani Lee Jin Pyo dur) Daha sonra intikam yemini eden Lee Jin Pyo ölen askerlerden yakın arkadaşının çocuğunu annesinden çalar ki bu kişi Lee Min Ho'nun oynadığı karakter Lee Yoon Sung. Bu çocuğa babasının intikamını aldırmak için onu eğitir.

CN BLUE MEGAFON himmel hüm

8 yorum
CN Blue , benim en sevdiğim Kore gruplarından birisi. Hatta FT'den sonraki en sevdiğim grup. Grup üyelerini çok seviyorum ve bence sesleri mükemmel. Gerçi son zamanlarda biraz az çalışıp albüm çıkarmasalar da onları hala seviyorum.
Aslına bakarsanız ibu grup ilk olarak 2009'da Japonya'da çıkış yaptı. 2010'da ise Kore'de çıkışını yaptı.